"Citadela"priťahuje druhé najväčšie medzinárodné publikum zo všetkých nových seriálov v histórii videa Prime; Joe Russo bude režírovať celú druhú sériu - Netflix News (2023)

Citadela priťahuje druhé najväčšie medzinárodné publikum zo všetkých nových seriálov v histórii videa Prime; Joe Russo bude režírovať celú druhú sériu

Špionážny triler Russo Brothers bol obnovený na druhú sériu na Prime Video

Premiérová epizóda Citadely na pozeranie zdarma bez členstva na Prime Video a Amazon Freevee od 26. mája, pričom celá 1. séria je k dispozícii na prepitné na Prime Video

CULVER CITY, Kalifornia – 25. mája 2023 – Prime Video dnes oznámilo, že obnovilo globálnu sériu hitov Citadel na Druhá sezóna s Joe Russo, ktorý bude režírovať každú epizódu a výkonný producent David Weil sa vracia ako showrunner. Špionážny triler – v hlavných úlohách s Richardom Maddenom a Priyankou Choprou Jonasovou a s Lesley Manville a Stanley Tuccim – sa naďalej teší prelomovému úspechu v krajinách po celom svete vrátane Indie, Talianska, Brazílie, Južnej Afriky, Spojeného kráľovstva a USA. It’s Prime Druhá najsledovanejšia nová pôvodná séria videa mimo USA a štvrtá najsledovanejšia na celom svete. Všetky epizódy premiérovej sezóny Citadely budú k dispozícii zákazníkom Prime Video od piatka 26. mája.

Keďže budú k dispozícii všetky epizódy Citadely, prvá epizóda bude voľne streamovateľná bez členstva na Prime Video aj službu Amazon Freevee podporovanú reklamami na obmedzený čas. Na domácej pôde sa premiérová epizóda bude streamovať jeden mesiac na Amazon Freevee od piatka 26. mája. Mimo USA bude od piatku k dispozícii na streamovanie prvej epizódy Citadely bez členstva Prime na Prime Video vo viac ako 240 krajinách a územiach. , 26. mája – nedeľa, 28. mája.

„Citadela je skutočne globálny fenomén,“ povedala Jennifer Salke, šéfka Amazon a MGM Studios.”Naším cieľom bolo vždy vytvoriť novú franšízu založenú na pôvodnej IP, ktorá by rozšírila medzinárodné publikum Prime Video. Táto šou prilákala na Prime Video obrovský počet nových medzinárodných zákazníkov. Jej obrovské celosvetové debutové publikum je dôkazom toho, že Joe a Anthony Russo pozoruhodná vízia, neuveriteľný talent Richarda Maddena, Priyanka Chopra Jonas, Lesley Manville a Stanley Tucci a neúnavná práca kreatívnych tímov, hercov a štábu. Vzhľadom na obrovský počet našich zákazníkov, ktorí prijali túto show, nie sme sme len nadšení, že môžeme zdieľať premiérovú epizódu Citadely na celom svete bez členstva, ale zároveň potvrdiť, že séria sa vráti na druhú sériu.”

“AGBO je nadšené, že sa môže pustiť do ďalšej fázy špionáže s Jen, Vernonom a celým tímom Amazonu,”povedali výkonní producenti Anthony a Joe Russo. „Inovatívne rozprávanie príbehov Citadely vydláždilo cestu k neuveriteľnej celosvetovej spolupráci s kreatívcami pred a za kamerou.“

O Citadele:

Pred ôsmimi rokmi Citadela padla. Nezávislá globálna špionážna agentúra, ktorej úlohou je udržiavať bezpečnosť a ochranu všetkých ľudí, bola zničená agentmi Manticore, mocného syndikátu manipulujúceho svet z tieňov. S pádom Citadely boli elitným agentom Masonovi Kaneovi (Richard Madden) a Nadii Sinhovej (Priyanka Chopra Jonas) vymazané spomienky, keď len o vlások unikli životom. Odvtedy zostali skrytí, budujú si nové životy pod novými identitami, nevediac o svojej minulosti. Až do jednej noci, keď Masona vystopuje jeho bývalý kolega z Citadely Bernard Orlick (Stanley Tucci), ktorý zúfalo potrebuje jeho pomoc, aby zabránil Manticore nastoliť nový svetový poriadok. Mason vyhľadá svoju bývalú partnerku Nadiu a dvaja špióni sa vydajú na misiu, ktorá ich vezme po celom svete v snahe zastaviť Manticore, pričom zápasia so vzťahom založeným na tajomstvách, klamstvách a nebezpečnej, no nehynúcej láske..

Z Amazon Studios a AGBO Russo Brothers je Citadel výkonným producentom Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot a Scott Nemes pre AGBO, pričom David Weil slúži ako showrunner a výkonný riaditeľ. výrobca. Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner a Scott Rosenberg sú výkonnými producentmi pre Midnight Radio. Newton Thomas Sigel a Patrick Moran sú tiež výkonnými producentmi.\

Citadel je debutom významnej globálnej franšízy. Výkonná produkcia AGBO bratov Russo, Citadela a jej následné série prechádzajú svetom s prepojenými príbehmi. Každá séria Citadel je vytvorená, produkovaná a natočená lokálne v regióne a hrá špičkový talent, ktorý tvorí výraznú globálnu franšízu. Séria už prebieha v Taliansku a Indii, v ktorých hrajú Matilda De Angelis, Varun Dhawan a Samantha Ruth Prabhu.

O Prime Video

Prime Video ponúka zákazníkom rozsiahlu zbierku filmov, seriálov a športov – všetko je možné sledovať na stovkách kompatibilných zariadení.

· Zahrnuté s Prime Video: Sledujte filmy, seriály a športy vrátane futbalu vo štvrtok večer. Vychutnajte si seriály a filmy vrátane víťazov Emmy The Marvelous Mrs. Maisel a Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls, satirickú superhrdinskú drámu The Boys nominovanú na Emmy a hity The Lord of The Rings: The Rings of Power, Jack Ryan Toma Clancyho, Svadba v brokovnici, Samaritán, Trinásť životov, Tender Bar, Byť Ricardos, Zajtrajšia vojna, Reacher a Coming 2 America. Prime členovia tiež získajú prístup k licencovanému obsahu.

· Prime Video Channels: Prime členovia môžu pridávať kanály ako HBO Max, discovery+, Paramount+, BET+, MGM+, ViX+, PBS KIDS, NBA League Pass, MLB.TV, STARZ a SHOWTIME – žiadne ďalšie aplikácie stiahnuť a nie je potrebný žiadny kábel. Zaplaťte iba za tie, ktoré chcete, a môžete ich kedykoľvek zrušiť. Pozrite si úplný zoznam dostupných kanálov na amazon.com/channels.

· Vypožičať alebo kúpiť: Vychutnajte si nové filmy na vypožičanie alebo kúpu, celé série aktuálnych televíznych relácií, ktoré si môžete kúpiť, a špeciálne ponuky len pre členov Prime.

· Okamžitý prístup: Pozerajte doma alebo na cestách so stovkami kompatibilných zariadení podľa vlastného výberu. Streamujte z webu alebo pomocou aplikácie Prime Video na svojom smartfóne, tablete, set-top boxe, hernej konzole alebo vybranom inteligentnom televízore.

· Vylepšené zážitky: Využite každé sledovanie na maximum s obsahom kompatibilným s rozlíšením 4K Ultra HD a vysokým dynamickým rozsahom (HDR). Vstúpte do zákulisia svojich obľúbených filmov a televíznych relácií s exkluzívnym röntgenovým prístupom, ktorý využíva IMDb. Uložte si ho na neskôr pomocou vybraných mobilných stiahnutí na prezeranie offline.

Prime Video je len jednou z mnohých výhod pri nakupovaní, úsporách a zábave, ktoré sú súčasťou členstva Prime, spolu s rýchlou a bezplatnou dopravou miliónov položiek vhodných pre Prime na Amazon.com, ultrarýchlym doručením a vyzdvihnutím potravín. , neobmedzené ukladanie fotografií, exkluzívne ponuky a zľavy, úspory na predpis a prístup k hudbe, knihám a hrám bez reklám. Ak sa chcete zaregistrovať alebo spustiť 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu Prime, navštívte: amazon.com/prime.

Amazon Freevee

Amazon Freevee je streamovacia video služba s tisíckami prémiových filmov a televíznych relácií vrátane originálov a kanálov FAST, ktoré sú k dispozícii kedykoľvek a zadarmo.

· Rozsiahly katalóg: Amazon Freevee ponúka divákom ambiciózne originály vrátane Bosch: Legacy; Súdny program, ktorý získal cenu Emmy, Judy Justice; dráma dospievania Stredná škola; reality dizajnová séria Hollywood Houselift s Jeffom Lewisom; komediálny seriál Spring; hudobný dokument Post Malone: ​​Runaway; lúpežná dráma Páka: Vykúpenie; špionážny triler Alex Rider; a športový dokumentárny seriál UNINTERRUPTED’s Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers. V kombinácii s neustále aktualizovanou knižnicou veľmi príťažlivých filmov a televíznych relácií zo širokého výberu žánrov a katalógom viac ako 200 RÝCHLE kanálov vrátane Judy Justice a Crime 360; Amazon Freevee poskytuje zákazníkom obsah, ktorý by očakávali v platenej službe.

· Zadarmo: Celý katalóg obsahu v službe je bezplatný. Nie sú potrebné žiadne platené predplatné.

· Obmedzené reklamy: Freevee poskytuje zákazníkom veľmi žiadaný obsah podporovaný obmedzenou reklamou.

· Okamžitý prístup: Freevee je k dispozícii ako aplikácia na Fire TV, Fire Tablets a v rámci aplikácie Prime Video. Freevee je k dispozícii ako aplikácia na zariadeniach tretích strán vrátane Roku, inteligentných televízorov Samsung (modely 2017 – 2021), Apple TV 4K, Apple TV HD, Comcast’s Xfinity Flex, Xfinity X1, Chromecast s Google TV, NVIDIA SHIELD a ďalších zariadení Android TV. , Xbox One, Xbox Series X|S, konzoly PlayStation 4 a PlayStation 5, ako aj televízory LG Smart TV (modely 2018 – 2021). Aplikácia je dostupná aj pre mobilné zariadenia iPhone, iPad a Android.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Amazon Freevee, navštívte www.amazon.com/freevee a sledujte @AmazonFreevee.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Sen. Ignacio Ratke

Last Updated: 15/04/2023

Views: 6258

Rating: 4.6 / 5 (76 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Sen. Ignacio Ratke

Birthday: 1999-05-27

Address: Apt. 171 8116 Bailey Via, Roberthaven, GA 58289

Phone: +2585395768220

Job: Lead Liaison

Hobby: Lockpicking, LARPing, Lego building, Lapidary, Macrame, Book restoration, Bodybuilding

Introduction: My name is Sen. Ignacio Ratke, I am a adventurous, zealous, outstanding, agreeable, precious, excited, gifted person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.